<<   02 / 2018   >>
PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Aktuálně

Okresní kolo hry Plamen

Okresní kolo hry Plamen se letos konalo trochu netradičně předposlední květnový víkend v Pusté Rybné. Náš sbor reprezentovalo jedno družstvo mladších a jedno družstvo starších žáků. Tak jak tomu bylo minulý rok v Dolním Újezdě i letos byla pro naše mladé hasiče připravena perfektně zorganizovaná soutěž, ale plná bahna a přívalových dešťů. V náročných podmínkách na rozbahněných tratích naši mladí hasiči ukázali, že se nepřízně počasí nebojí a tak se našim starším žákům podařilo vybojovat krásné 4. místo a našim mladším žákům, kteři bojovali společně s dětmi z Pomezí, 7. místo.
 

O Pohár Malé Hané - Jevíčko

První soutěží v nové sezóně byla pro naše mladé hasiče pohárová soutěž v Jevíčku. Po propršeném ránu nastoupilo naše družstvo starších žáků k první disciplíně štafeta požárních dvojic, kde obsadilo krásné 2. místo. Při požárním útoku nás bohužel provázela smůla. Při prvním pokusu došlo k technické závadě na rozdělovači a při druhém pokusu se nepodařilo spojit savice, a tak oba naše pokusy byly neplatné. I přes veškerou smůlu jsme nakonec obssadili 11 místo z celkových 21 zúčastněných družstev. 
[výsledky útoky]

Hasičské bobování

Jelikož se v plesové sezoně nemůžeme scházet v tělocvičně na pravidelných trénincích, rozhodli jsme se zvýšit fyzickou zdatnost našich dětí na zasněženém svahu. Každý si sebou přivezl vlastní stroj a začalo odpoledne plné pádů rychlé jízdy a blbnutí.

Hasičský bál

Náš sbor uspořádal v pátek 8. Ledna tradiční hasičský bál. K poslechu a tanci hrála skupina Vepřo knedlo zelo. Bál se skutečně vydařil a tak se jistě všichni těší na další.