<<   06 / 2024   >>
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Aktuálně

Závod hasičské všestrannosti v Jevíčku

 Nový ročník hry Plamen začal v sobotu 19.10. závodem hasičské všestrannosti v Jevíčku u Smolenské přehrady. Družstvo mladších žáků reprezentovala pětice ve složení: Jirka Hrůzek, Domča Flídr, Honzík Bartoš, Vojta Kárský a Vítek Zavoral. Kluci předvedli perfektní výkon, kromě trestných bodů ze střelby přiběhli s čistým kontem a obsadili krásné 4. místo. Starší žáci měli trochu víc smůly. Hlídka ve složení Martin Stráník, Vláďa Barcal, Lukáš Renza, David Vraspír a Petr Klusoň posbírali pár trestných bodů a to jim stačilo na 16. místo. Marek Bartůšek, Honza Renza, Lukáš Jílek a Lukáš Faltys byli doplněni závodníkem z Jevíčka. Trať proběhli (kromě střelby) s čistým skore a obsadili 9. místo.

Okresní liga v Telecím - 3. místo žen

V sobotu 8. 6. 2013 se konala soutěž v Telecím, která byla v pořadí druhou soutěží Okresní ligy Svitavska. Po propršených dnech nám dalo o sobě sluníčko vědět, a tak i dobrá nálada byla vidět na závodnících. Závodu se zúčastnilo 21 družstev můžu, 7 družstev žen a 3 družstva veteránů. Soutěž byla zahájena útoky mužů, kde naši kluci zaběhli čas 20,04s , který stačil na 9. místo. Poté následovaly požární útoky veteránů a následně žen. Pro naše děvčata to byla tento rok první soutěž v novém složení. Štěstí jim přálo a tak s časem 21,28s obsadili stupně vítězů na 3. místě.

[ Výsledky soutěže ]

Okresní kolo hry Plamen - stříbrné a bramborové medajle

 Jarní část soutěžní sezony mladých hasičů skončila okrsním kolem hry Plamen, která se konala v Sádku. I když se počasí nakonec umoudřilo a povětšinu soutěžního víkendu nepršelo, hřiště bylo velmi podmáčené a během chvíle se změnilo v jedno velké bahno. V těchto těžkých podmínkách nastupovali mladí hasiči ke svým disciplínám a podávali výborné výsledky. Mladší žáci excelovali především ve štafetě požárních dvojic a požárním útoku, ale i v dalších disciplínách. Celkově si tedy odváželi výborné druhé místo. Starší žáci předvedli pěknou štafetu požárních dvojic, požární útok a poměrně slušný útok CTIF. To vše stačilo na 4. místo, což je ve velké konkurenci také výborný výsledek.

[ Celkové výsledky ]

[ Průběžné výsledky ligy MH ]

Poličská pohárová soutěž 2013

 V sobotu 25.5. se zúčastnili mladí hasiči pohárové soutěže v Poličce. Soutěžilo se zde v požárním útoku a soutěži jednotlivců. V požárních útocích se tentokrát lubeňákům lepila smůla na paty, především pak starším, kteří obsdili 7. místo. Mladší skončili čtvrtí, a to jen tři setiny od 3. místa. V běhu na 60m překážek předvedl pěkný výkon Jirka Hruzek, který ve své kategorii obsadil 4. místo. Nejlépe se nám dařilo v kategorii Dodo školák, kterou vyhrál Domča Flídr. Honzík Bartoš skončil na 4. místě a Vojta Kárský sedmý.