22232425262728
2930

Aktuálně

Liga MH - Sádek

V sobotu 10.9. jsme se vydali na soutěž MH do Sádku. Zde se soutěžilo ve dvou disciplínách - ve štafetě 4x60m a požáním útoku. Štafeta  se obou družstvům povedla a tak jsme byli zvědaví, jak se podaří požární útoky. Ač mladší zaběhli sušný čas 19,36 s, v nabité konkurenci to však stačilo až na 8. místo. Důležité však bylo, že jsme si udrželi naději na zisk celkového třetího místa v lize. Celkově si mladší odvezli 4. místo. Starší s časem 16,40 s z útoku obsadili 1. místo v disciplíně i celkově v závodě. Vzhledem k tomu, že od první příčky v průběžném hodnocení ligy nás dělí pouze 1 bod, budeme napnutí, jak dopadne poslední závod v Mladějově.

Liga MH - Kamenec

Závody v Kamenci začaly štafetou 4x60 m. Mladší žáci zaběhli čas 55,07 s, který znamenal 15. místa v disciplíně. Požární útok se jim povedl o mnoho lépe a s časem 21,20 s obsadili 4. místo. Celkově v soutěži skončili devátí. Starší zvládli štafetu v čase 41,27 s - 6. místo. Útok zaběhli s časem 17,24 s, což stačilo na 5. místo. Celkově si ze soutěže odvezli 4. místo. V odpoledních hodinách se pak ještě závodilo v běhu na 60m překážek, kterého jsme se také zůčastnili.

Tábor - Cesta do středu země

V létě od 14. do 20. srpna náš sbor uspořádal společně s hasiči z Hartmanic letní dětský tábor, tentokrát na téma cesta do středu země. Tábor se konal tradičně na táborové základně Damašek v Pusté Rybné. Každý den jsme prošli kus cesty - výstup na sopku, průchod kamenným bludištěm, plavba podzemním mořem. Nakonec nás sopka vrátila na zemský povrch. Byl to týden plný her, výletů, dobrodružství. Počasí bylo krásné, a proto jsme celý týden náramě užili.

Poličská pohárová soutěž

Poslední soutěží dětí před prázdninami byla i letos Poličská pohárovka. I zde se soutěžilo v útoku spadajícím do dětské okresní ligy. Mladší žáci žáci předvedli svůj útok v čase 19,92 s, což jim bohužel stačilo na nepopulární 4. místo. Naopak starší žáci si tentokrát z Poličky odváželi medaile za příčku nejcenější - 1. místo a čas 17,88s.  Naše děti se zúčastniliy i běhu na 60m překážek a ti nejmenší o Cenu dráčka Doda